Všeobecné podmienky

Prevádzkovateľom e-shopu je SD. Holding, s. r. o. s prevádzkou Paša Kebap so sídlom M. R. Štefánika 1025/28,036 01 Martin, IČO: 47966441, IČ DPH: SK2024165308, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, vložka číslo: 62988/L, e-mail: info@pasakebap.sk, t. č.: 0944 199 779.

Predávajúcim je SD. Holding, s. r. o. s prevádzkou Paša Kebap so sídlom M.R.Štefánika 1025/28,036 01 Martin, IČO: 47966441, IČ DPH: SK2024165308, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, vložka číslo: 62988/L, e-mail: info@pasakebap.sk, t. č.: 0944 199 779.

Dodávateľom tovarov a služieb ponúkaných v e-shope pasakebap.sk je SD. Holding, s. r. o. s prevádzkou Paša Kebap so sídlom M. R. Štefánika 1025/28,036 01 Martin, IČO: 47966441, IČ DPH: SK2024165308, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, vložka číslo: 62988/L, e-mail: info@pasakebap.sk, t. č.: 0944 199 779.

Kupujúcim je každý návštevník e-shopu, ktorý prostredníctvom e-shopu vytvoril objednávku. Pre účely zákona č. 102/2014 Z. z. sa spotrebiteľom rozumie fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania.

Všetky uvádzané ceny pri tovare sú konečné vrátane 20 % DPH.

Predávajúci je viazaný cenou uvedenou na stránke e-shopu v momente vykonania nákupu.

Hmotnosti jedál sú uvádzané v surovom stave

Objednávka vzniká potvrdením procesu objednávania v e-shope výberom tovarov alebo služieb kupujúcim vrátane kompletného vyplnenia objednávkového formuláru. Pre korektné vybavenie objednávky je potrebné vyplniť požadované údaje v objednávke a zvoliť si možnosti dopravy a platby za objednaný tovar alebo služby.

Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju stornovať telefonicky alebo osobne na prevádzke.

Posledné objednávky prijímame najneskôr 30 minút pred skončením otváracích hodín.

Dodacie a platobné podmienky

Platbu je možné zrealizovať:
Osobne na prevádzke počas otváracích hodín prevádzky prípadne pri prevzatí tovaru pri dovoze, a to hotovosťou alebo gastro lístkami : Le cheque dejeuner, Edenred, Doxx, Kreditnou alebo debetnou kartou online alebo pri prevzatí (minimálna hodnota objednávky pre platbu kartou pri prevzatí je 5 €)

Dodanie tovaru:

Rozvoz je od 10:00 do 21:00
Dodania kuriérskou službou Paša Kebap
Prevzatie tovaru priamo na prevádzke
Minimálna hodnota objednávky je 5,00€.
Predávajúci je povinný do 120 minút od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota

Poplatky za prepravu:

Pri platbe v hotovosti pri prevzatí si za dopravu účtujeme nasledovne:
Martin, Dražkovce, Tomčany, Vrútky - 1,00€
Bystrička, Diaková, Dolný Kalník, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Turčiansky Peter, Žabokreky - 1,50€
Príbovce, Horné Jaseno, Lipovec, Sklabiňa, Trebostovo, Trnovo, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Jaseno, Turčianske Kľačany, Záborie - 2,00€
Benice, Podhradie, Rakovo, Sklabinský Podzámok - 2,50€
Belá-Dulice, Ďanová, Karlová, Ležiachov, Necpaly - 3,00€
Blatnica, Folkušová, Jasenská dolina, Laskár, Nolčovo, Ratkovo, Slovany, Sučany, Turčiansky Ďur, Valča, Valčianska Dolina - 4,00€
Diviaky, Jazernica, Kláštor pod Znievom, Krpeľany, Lazany, Malý Čepčín, Mošovce, Socovce, Šútovo - 10,00€
Martinské hole, Turčianske Teplice Veľký Čepčín, Vrícko - 15,00€
Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

Predávajúci sa zaväzuje:

- dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bola uvedená v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný zamestnancom a bude mu ponúknutý podobný produkt.
V prípade, že objednávku nie je možné doručiť je zákazník kontaktovaný zamestnancom na dohodnutie ďalšieho postupu.

- vystaviť a priložiť daňový doklad pokladničný blok, prípadne na požiadanie faktúru

Kupujúci sa zaväzuje:

-prevziať objednaný tovar,

zaplatiť za tovar dohodnutú odplatu predávajúcemu.

Odporúčame prekontrolovať neporušenosť obalu resp. aj samotný tovar pri jeho preberaní. Predávajúci je povinný dodať zákazníkovi tovar v požadovanej kvalite, množstve a v dohodnutej cene. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo nedodáva, výrazným spôsobom sa zmenila cena dodávateľa tovaru. V týchto prípadoch bude kupujúci bezodkladne kontaktovaný a bude s ním dohodnutý ďalší postup.

Alternatívne riešenie sporov (ARS)

Kupujúci - spotrebiteľ - má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu e-mailom na info@pasakebap.sk, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z. z. ARS subjektmi sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa § 3 zákona 391/2015 Z. z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z. z. Spotrebiteľ môže podať sťažnosť aj prostredníctvom platformy alternatívneho riešenia sporov RSO, ktorá je dostupná na https://ec.europa.eu/info/policies/consumers_en. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa týka len zmlúv uzatvorených na diaľku. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.

Označenie alergénov:

1. Obilniny obsahujúce glutén (lepok), konkrétne pšenica obyčajná, raž, jačmeň, ovos, pšenica špalda, cirok alebo ich hybridné odrody a výrobky z nich okrem:
a) glukózových sirupov na báze pšenice vrátane dextrózy
b) maltodextrínov na báze pšenice
c) glukózových sirupov na báze raže
d) obilnín použitých pri výrobe alkoholických destilátov vrátane etylalkoholu poľnohospodárskeho pôvodu
2. Kôrovce a výrobky z kôrovcov
3. Vajcia a výrobky z vajec
4. Ryby a výrobky z rýb okrem:
a) rybacej želatíny používanej ako nosič vitamínov alebo karoténových prípavkov
b) rybacej želatíny alebo rybacieho gleja používaných na čírenie piva a vína.
5. Arašidy a výrobky z arašidov
6. Sójové bôby a výrobky z nich okrem:
a) úplne rafinovaného sójového oleja a tuku
b) zmesí prírodných tokoferolov (E 306), prírodného D-alfa-tokoferolu, prírodného D-alfatokoferolacetátu, prírodného D-alfa-tokoferolsukcinátu sójového pôvodu,
c) fytosterolov a esterov fytosterolov získaných z rastlinných olejov sójového pôvodu,
d) rastlinného stanolesteru vyrobeného z rastlinných olejových sterolov zo sójových bôbov
7. Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy okrem:
a) srvátky použitej na výrobu alkoholických destilátov vrátane etylalkoholu poľnohospodárskeho pôvodu
b) laktitolu
8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu orechy, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich okrem:
a) orechov používaných na výrobu alkoholických destilátov vrátane etylalkoholu poľnohospodárskeho pôvodu
9. Zeler a výrobky z neho
10. Horčica a výrobky z nej
11. Sezamové semená a výrobky z nich
12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/ kg alebo 10mg/l

a) z hľadiska celkového obsahu SO2, ktoré sa majú počítať pri výrobkoch určených na priamu konzumáciu alebo po obnovení podľa pokynov výrobcov.
13. Vlčí bôb a výrobky z neho
14. Mäkkýše a výrobky z nich